Jakiś czas temu Apartamenty na Wesołej zostały oficjalnie oddane do użytkowania

Za nami piękna droga — od pierwszych prac, przez kolejne etapy budowy, aż po moment, w którym budynek zaczyna pisać własne historie, Wasze historie.
Już wkrótce mieszkania wypełnią się codziennością, rozmowami, śmiechem i wyjątkowymi wspomnieniami.
Dziękujemy wszystkim Klientom za zaufanie i za to, że mogliśmy być częścią tak ważnego momentu w Waszym życiu.
Życzymy Wam wielu pięknych chwil, spokoju i szczęścia w nowych mieszkaniach. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was początek czegoś wspaniałego
